Kolejna porażka Southampton w Premier League. Cały mecz Jana Bednarka

Stuart Martin / PressFocus
Piłkarze Southampton przegrali z Wolverhampton w meczu 24. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2 (1:0).
Ekipa "Świętych" w ostatnim czasie znalazła się w poważnym kryzysie. Przegrała pięć kolejnych spotkań w lidze, w tym doznała sromotnej klęski z Manchesterem United. "Czerwone Diabły" wygrały aż 9:0.
Zespół Southampton wciąż znajduje się w dołku. Dziś nie zdołał wywalczyć choćby jednego "oczka". Na własnym boisku musiał uznać wyższość Wolverhampton.
Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy. Wynik spotkania otworzył w 25. minucie Danny Ings. Napastnik uderzył z powietrza i nie dał szans golkiperowi rywali. "Święci" tym samym objęli prowadzenie i do końca pierwszej połowy kontrolowali grę.
Na początku drugiej odsłony dali się jednak zaskoczyć. W 53. minucie z rzutu karnego trafił Neves. Chwilę wcześniej ręką we własnej "szesnastce" zagrał Bertrand.
Przyjezdni poszli za ciosem i po niecałym kwadransie znów wpakowali piłkę do siatki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Neto.
Mimo wysiłków z obu stron wynik nie uległ już zmianie. W barwach "Świętych" całe spotkanie rozegrał Jan Bednarek. Polak tym razem ustrzegł się poważnych błędów. W 61. minucie został ukarany żółtą kartką.
Daniel Makarewicz14 Feb 2021 · 14:55