Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności

Kolejna pozytywna próbka Tomasza Zielińskiego

10 sie 2016 | 16:15 0
Kolejna pozytywna próbka Tomasza Zielińskiego
Źródło zdjęcia: Youtube
Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie potwierdziła, że w próbce Tomasza Zielińskiego pobranej na początku lipca wykryto obecność nandrolonu. 

Na stronie Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie mogliśmy przeczytać taki oto komunikat: 

"Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie na podstawie otrzymanych w dniu 9 sierpnia 2016 r. wyników próbki pobranej od zawodnika Tomasza Zielińskiego informuje o naruszeniu przez niego przepisów antydopingowych. W próbce pobranej dnia 1.07.2016 r. stwierdzono wysokie stężenie substancji o nazwie nandrolon (12 ng/ml; przy progu decyzyjnym wynoszącym 2,5 ng/ml). Stwierdzenie substancji zabronionej w teście pobranym dnia 1.07.2016 r. oraz pozytywny wynik badania z dnia 6.08.2016 r. stanowią jedno naruszenie przepisów antydopingowych. Zawodnik ma prawo do przeprowadzenia próbki "B".

Tomasz Zieliński został wykluczony z udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Podobny los czeka jego brata, Adriana, którego również podobno przyłapano na stosowaniu dopingu.
Źródło: antydoping.pl
Komentarze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking

Promocje bukmacherskie

Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja