Kolejne zwycięstwo Liverpoolu w Premier League. "The Reds" prowadzili 2:0 już po ośmiu minutach

MDI / Shutterstock.com
Zespół Brighton & Hove Albion przegrał u siebie z Liverpoolem FC 1:3 (1:2) w meczu 34. kolejki Premier League. Dla "The Reds" to już 30 zwycięstwo w sezonie.
Goście rozpoczęli spotkanie od dwóch mocnych uderzeń i po 8 minutach prowadzili 2:0. Najpierw Mohamed Salah pokonał golkipera gospodarzy po strzale z pola karnego. Potem Jordan Henderson uderzył precyzyjnie sprzed pola karnego.
Pod koniec pierwszej połowy gola kontaktowego dla "Mew" strzelił Leandro Trossard po uderzeniu z pierwszej piłki.
Rezultat na 3:1 dla "The Reds" ustalił w 76. minucie Salah. Egipcjanin tym razem trafił do siatki głową.
Liverpool jest już pewny mistrzostwa Anglii, po 34 kolejkach ma na koncie 92 punkty.
Zespół Brighton & Hove Albion zajmuje 15. miejsce z dorobkiem 36 punktów i nie może być jeszcze pewny utrzymania.
Maciej Pietrasik08 Jul 2020 · 23:14