Kolejny gol polskiego napastnika w MLS [WIDEO]

Thomas Hilmes, wikipedia
Philadelphia Union zremisowała na wyjeździe z New England Revolution 1:1 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Gola dla gości strzelił Kacper Przybyłko.
Do przerwy prowadzili miejscowi po trafieniu Brandona Bye'a. Przybyłko zapewnił swojej drużynie punkt trafieniem w 84. minucie. Polak skierował piłkę do bramki z najbliższej odległości po nieudanej interwencji jednego z obrońców. To jego piąte trafienie w tym sezonie MLS.
W innym meczu Montreal Impact pokonał u siebie Portland Timbers 2:1 Dla drużyny z Kanady było to dziewiąte zwycięstwo w bieżącym sezonie.
Gospodarze objęli prowadzenie w 28. minucie. Bramkę zdobył Orji Okwonkwo. Wyrównał po przerwie Tomas Cnechny. Bohaterem spotkania został Okwonkwo. 21-letni Nigeryjczyk zdobył drugą bramkę i w 66. minucie zapewnił swojej drużynie wygraną.