Kolejny remis Fiorentiny, Salamon i Drągowski na ławce

F l a n k e r, wikipedia
Piłkarze Frosinone Calcio zremisowali u siebie z ACF Fiorentina 1:1 (0:0) w jedynym piątkowym meczu 12. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Benito Stirpe całe zawody z perspektywy ławek rezerwowych obserwowali Bartosz Salamon i Bartłomiej Drągowski.
Prowadzenie przyjezdnym z Toskanii zapewnił dwie minuty po przerwie strzałem głową Marco Benassi, któremu precyzyjnie dośrodkował w pole karne Federico Chiesa. Minutę przed końcem wyrównał kapitalnym uderzeniem z dystansu Andrea Pinamonti.
"Viola" po czwartym remisie z rzędu awansowała na siódme miejsce w tabeli. "Canarini" natomiast podzielili się punktami z rywalami po raz drugi z rzędu i przesunęli się na osiemnastą lokatę w klasyfikacji.