Kolejny remis Montpellier, już piąty z rzędu

Kuso, wikipedia
Piłkarze Montpellier HSC zremisowali przed własną publicznością z Dijon FCO 2:2 (0:1) w najciekawiej zapowiadającym się wieczornym sobotnim meczu 30. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade de la Mosson prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił w sytuacji sam na sam Wesley Said. Niespełna kwadrans po zmianie stron wyrównał kapitalnym uderzeniem z dystansu Ellyes Skhiri.
Siedem minut później na listę strzelców Iworyjczyk Giovanni Sio, który wykończył w polu karnym płaskim strzałem świetnie wyprowadzony kontratak. Punkt przyjezdnym uratował jednak w doliczonym czasie gry Said, zdobywając swojego drugiego gola w tych zawodach.
Zespół z Langwedocji zanotował w ten sposób piąty z rzędu remis i przesunął się na siódmą lokatę w klasyfikacji. Drużyna z Burgundii natomiast po trzecim kolejnym podziale punktów przesunęła się na dziewiąte miejsce w klasyfikacji.