Kompletne szaleństwo bramkarza Premier League. Przebiegł całe boisko, aby świętować zwycięskiego gola [WIDEO]

Twitter Screen
Andre Onana kompletnie oszalał po golach piłkarzy Manchesteru United. Golkiper nie krył emocji i hucznie celebrował zdobyte bramki.
Manchester United zmierzył się z Aston Villą w ramach 19. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 na korzyść "Czerwonych Diabłów".
Piłkarze Manchesteru United wrócili z dalekiej podróży i odrobili straty. Po pierwszej połowie Aston Villa prowadziła 2:0. W 71. minucie za sprawą dubletu Alejandro Garnacho na tablicy wyników widniał remis. Argentyńczyk doprowadził do wyrównania, po którym Andre Onana oddał się hucznej celebracji.
Po drugiej bramce Garnacho golkiper pobiegł w stronę trybun na Old Trafford. Następnie wykonał cieszynkę i świętował zdobytą bramkę razem z kibicami zachęcając ich do głośniejszego dopingu.
W 82. minucie Rasmus Hojlund zdobył bramkę na wagę zwycięstwa. Tuż po trafieniu Duńczyka, Onana ponownie dał ponieść się emocjom. Golkiper przebiegł całe boisko, aby świętować z pozostałymi piłkarzami. Następnie objął Hojlunda i pogratulował mu strzelonego gola.
Filip Węglicki27 Dec 2023 · 07:32
Źródło: Twitter