Kompletne szaleństwo w polskiej lidze! Zwycięski gol w 13. minucie doliczonego czasu gry [WIDEO]

Łukasz Sobala/Pressfocus
Ostatnie mecze Fortuna 1. Ligi obfitują w niesamowite zwroty akcji. W sobotę Wisła Kraków po szalonej końcówce wygrała z GKS-em Katowice, a dziś GKS Tychy w sensacyjnych okolicznościach pokonał Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 3:2.
Początek tego meczu należał do Bruk-Betu. Po pierwszej połowie goście z Niecieczy prowadzili 2:0 po dwóch trafieniach Wiktora Biedrzyckiego z rzutów karnych.
W drugiej połowie bramkę kontaktową zdobył Daniel Rumin. Piłkarz gospodarzy wykorzystał błąd rywali, przejął piłkę i wykończył całą akcję.
Wydawało się, że Bruk-Bet zdoła dowieźć jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka. W samej końcówce spotkania GKS wyszarpał jednak komplet punktów.
Najpierw Wiktor Zytek doprowadził do remisu w 99. minucie. 29-latek bez większych trudności zamienił rzut karny na gola. Gospodarze rzucili się do ataku w poszukiwaniu jeszcze jednej bramki.
Autorem zwycięskiego trafienia był Bartosz Śpiączka. W 13. minucie doliczonego czasu gry napastnik wykorzystał centrę z rzutu wolnego.
Po zwycięstwie GKS zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą czterech punktów do liderującej Arki Gdyni. Bruk-Bet jest na 11. pozycji.
Adam Kłos27 Nov 2023 · 21:25