Kompromitacja Lille! Mistrzowie Francji rozgromieni na swoim stadionie [WIDEO]

Kompromitacja Lille w drugiej kolejce Ligue 1. Mistrzowie Francji przegrali u siebie z Niceą aż 0:4.
Trenerem Lille w poprzednim sezonie był Christoph Galtier. Po wygraniu ligi francuski szkoleniowiec postanowił odejść z klubu i przenieść się na Lazurowe Wybrzeże. Teraz spuścił manto poprzedniemu pracodawcy.
Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gości, którzy po pięciu minutach prowadzili już 2:0. Gole strzelili Dolberg i Mahou. Trafienie tego drugiego było niezwykle efektowne.
Goście mogli grać spokojnie. Zdecydowanie dłużej przy piłce było Lille, ale nic z tego nie wynikało. W doliczonym czasie gry kolejny cios zadali gracze z Nicei. Rzut karny wykorzystał Gouiri.
Druga połowa miała podobny przebieg. Dłużej przy piłce byli gracze Lille, ale gola strzelili goście. Rywala dobił Dolberg.
Marcin Karbowski14 Aug 2021 · 18:57