Kompromitacja reprezentacji Anglii! Wyspiarze upokorzeni przez Węgrów [WIDEO]

Ivica Drusany / shutterstock.com
Reprezentacja Anglii uległa na Molineux Stadium w Wolverhampton reprezentacji Węgier aż 0:4 w meczu czwartej serii gier Ligi Narodów. Podopieczni Garetha Southgate'a stracili szanse na awans do finałowego turnieju rozgrywek.
Po przegranej w Budapeszcie i dwóch kolejnych remisach w trzech pierwszych spotkaniach Anglicy liczyli dzisiejszego wieczoru na przełamanie przed własną publicznością.
Na Molineux gole strzelali jednak wyłącznie goście. Już w 16. minucie gry niefrasobliwość w obronie Wyspiarzy wykorzystał Roland Sallai.
Ten sam zawodnik podwyższył następnie prowadzenie "Madziarów" na 20 minut przed końcem meczu.
Węgrom nadal było jednak mało. W 80. minucie kolejną bramkę zdobył dla nich Zsolt Nagy, zanim - po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Johna Stonesa - rezultat spotkania ustalił po kapitalnym kontrataku rezerwowy Daniel Gazdag.
Dzięki oszałamiającego zwycięstwu reprezentacja Węgier awansowała na pierwsze miejsce w tabeli grupy 3 w najwyższej dywizji Ligi Narodów. Anglia, nadal bez wygranej, pozostaje na dnie klasyfikacji.
Do końca zmagań w rozgrywkach pozostały dwie serie gier.
Wojciech_Falenta 14 Jun 2022 · 22:39