Kontrowersja sędziowska w hicie Premier League! Martial wyrzucony z boiska, sędzia oszczędził Lamelę [WIDEO]

screen z Twittera
W hitowym starciu Premier League pomiędzy Manchesterem United i Tottenhamem doszło do kontrowersyjnego wydarzenia. Wydaje się, że arbiter Anthony Taylor zbyt pochopnie wyrzucił z boiska Anthony'ego Martiala.
Na boisku od pierwszego gwizdka było niezwykle gorąco. Między graczami buzowało, po zaledwie siedmiu minutach Tottenham prowadził 2:1.
W 28. minucie Erik Lamela starł się z Anthonym Martialem. Choć zawodnik Tottenhamu uderzył jako pierwszy, czerwoną kartkę obejrzał tylko Francuz.
Wydaje się, że decyzja sędziego była na wyrost i wystarczyłyby żółte kartki dla obu graczy, jeśli zaś chciał zachować odpowiednie proporcje należało usunąć z boiska także Lamelę.
Wstrząśnięci rozwojem sytuacji piłkarze Ole Gunnara Solskjaera chwilę później pogubili się w obronie i w zasadzie sprezentowali gola rywalom. Przytomnie zachował się wtedy Harry Kane, którego interwencja dała początek akcji bramkowej.