Korea Południowa lepsza od Kolumbii

ypa.ir, wikicommons
Korea Południowa wygrała przed własną publicznością z Kolumbią 2:1 w towarzyskim spotkaniu rozegranym we wtorek w Seulu.
Na World Cup Stadium prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił mocnym uderzeniem z kilku metrów Son Heung-Min. Cztery minuty po zmianie stron wyrównał efektownym technicznym strzałem z narożnika pola karnego Luis Fernando Diaz.
Losy konfrontacji na korzyść drużyny z Dalekiego Wschodu Azji rozstrzygnął dziewięć minut później Lee Jae-Sung. Pomocnik niemieckiego Holstein Kiel zaskoczył Ivana Arboledę uderzeniem zza linii pola karnego.
"Los Cafeteros" przygotowują się do turnieju Copa America 2019, który odbędzie się na przełomie czerwca i lipca w Brazylii. W imprezie gościnnie wystąpią także Japonia i Katar.
Jakub Kreśliński26 Mar 2019 · 16:26