Sampdoria lepsza od AC Milanu. Koszmarna wpadka Donnarummy w 1. minucie! [WIDEO]

A.Ivanov_Football / Shutterstock.com
Sampdoria wygrała z AC Milanem 1:0 w ligowym meczu Serie A. Gospodarze zdobyli gola już w pierwszej minucie meczu z AC Milanem. Kuriozalny błąd popełnił Gianluigi Donnarumma.
TUTAJ przeczytasz pełną relację z meczu.
Jeden z obrońców gości skierował podanie do swojego bramkarza tuż na początku meczu. Sytuacja nie wyglądała na groźną.
Tymczasem Donnarumma popełnił fatalny błąd. Chcąc wybić piłkę, trafił nią w nadbiegającego Gregoire Defrela.
Piłka odbiła się od zawodnika i wpadła do bramki gości. Cała sytuacja, jak wspomniano, miała miejsce już w pierwszej minucie meczu.
Poniżej nagranie z tym kuriozalnym zagraniem Donnarummy:
Krzysztof Piątek zagrał cały mecz w ekipie gości, lecz nie miał wielu okazji na strzelenie gola. W barwach gospodarzy 90 minut rozegrał z kolei Karol Linetty.
W kolejnych minutach nie zobaczyliśmy kolejnych goli. Ostatecznie Sampdoria wygrała 1:0.