Koszmarne pudło Sadio Mane w Pucharze Narodów Afryki! Senegalski gwiazdor nie trafił na pustą bramkę [WIDEO]

Screen z X
Sadio Mane z pewnością nie będzie wspominał najlepiej wtorkowego spotkania Gwinei z Senegalem w Pucharze Narodów Afryki. W drugiej części meczu gwiazdor minął golkipera rywali, ale nie trafił na pustą bramkę.
Mane po nieudanym sezonie odszedł z Bayernu Monachium. Karierę postanowił kontynuować w Arabii Saudyjskiej. Jest jedną z największych gwiazd tamtejszego Al-Nassr.
Teraz wyjechał jednak na Puchar Narodów Afryki. Jego drużyna to jeden z głównych faworytów turnieju. Do tej pory Senegal radził sobie znakomicie.
Drużyna Mane bez problemów pokonywała Kamerun (3:1) oraz Gambię (3:0). We wtorek mierzyła się z jedną z rewelacji turnieju, Gwineą.
Po pierwszej połowie był remis 0:0. W drugiej części spotkania Senegalczycy mieli wyraźną przewagę i w 56. minucie powinni wyjść na prowadzenie.
Doskonałą szansę na gola miał wówczas Sadio Mane. Piłkarz odebrał futbolówkę obrońcy rywali i znalazł się w sytuacji sam na sam sam z bramkarzem.
Minął nawet golkipera rywali rywali, lecz później fatalnie spudłował, mając przed sobą praktycznie pustą bramkę. Sam nie krył rozbawienia całą sytuacją.
Sadio Mane po pudle w Pucharze Narodów Afryki
Screen z X
Ostatecznie pudło Mane nie miało większego przełożenia na wynik końcowy. Senegalczycy wygrali bowiem z Gwineą 2:0, a gole strzelali Seck oraz Ndiaye.
Maciej Pietrasik23 Jan · 19:59