Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

"Kowale" odrobiły straty na wyjeździe i znów pojadą w finale! Solidny Buczkowski

Elitserien: Perfekcyjny Zmarzlik, solidny Buczkowski
Źródło zdjęcia: kallerna, wikipedia

Rospiggarna Hallstavik uległa na własnym torze Smedernie Eskilstuna 38:52 w rewanżowym meczu półfinałowym szwedzkiej Elitserien.

"Kowale" odrobiły w ten sposób straty z pierwszej konfrontacji, zakończonej przegraną u siebie 39:51 i będą bronić tytułu w finale tegorocznych rozgrywek.

Gości do sukcesu poprowadzili Fredrik Lindgren i Michael Jepsen Jensen. Obaj wywalczyli po jedenaście punktów na obiekcie pięciokrotnych mistrzów Szwecji.

Dziewięć "oczek" zapisał na swoim koncie Niels Kristian Iversen, a po siedem dorzucili Mikkel Michelsen oraz Krzysztof Buczkowski, który czterokrotnie ustawiał się pod taśmą.

Honoru gospodarzy dzielnie bronił praktycznie tylko Jason Doyle. Australijczyk wygrał cztery z pięciu swoich wyścigów i zdobył czternaście punktów. Po siedem "oczek" w pięciu podejściach zdołali uzbierać Fin Tero Aarnio i Max Fricke.

Źródło: asinfo.

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Specjalna oferta dla czytelników Meczyki.pl, po wpisaniu kodu MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

150% dla nowych graczy oraz dodatkowe punkty, które można wymienić na nagrody, z kodem rejestracyjnym MEGABONUSPZB.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.