Krystian Bielik świętuje awans do Championship! Gol w ostatniej minucie, wcześniej kuriozalny samobój [WIDEO]

YouTube
Charltonu Athletic pokonał Sunderland AFC 2:1 (1:1) w decydującym spotkaniu o awans do Championship. 90 minut na boisku spędził Krystian Bielik. Polak został wybrany piłkarzem meczu.
W meczu rozegranym na Wembley Stadium w Londynie ważyły się losy awansu do Championship. W finale baraży League One spotkały się Charlton Athletic i Sunderland AFC.
Mecz rozpoczął się od fatalnego błędu po stronie "The Addicks”. Sarr podał w kierunku swojego bramkarza, ten jednak nie trafił piłkę. Po chwili futbolówka zatrzepotała w siatce.
Charlton zdołał doprowadzić do remisu w 35. minucie, gdy składną akcję wykończył Purrington.
Gola na wagę awansu zdobył w 94. minucie Patrick Bauer. Całe spotkanie w barwach Charltonu rozegrał Krystian Bielik. Polak został wybrany piłkarzem meczu.
Daniel Makarewicz26 May 2019 · 18:04