Krzysztof Piątek autorem pierwszego gola w 2018 roku

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Pierwsza drużyna Cracovii pokonała zespół juniorów starszych "Pasów" 5:2 (3:2) w tradycyjnym treningu noworocznym.
Pierwszego gola w 2018 roku strzelił Krzysztof Piątek. Uczynił to dokładnie o godzinie 12:10. Potem jeszcze dwukrotnie trafił do siatki rywali, pieczętując sukces podopiecznych Michała Probierza.
Pozostałe bramki dla pięciokrotnych mistrzów Polski zdobyli Sebastian Steblecki oraz Mateusz Szczepaniak. Gole dla zespołu juniorów starszych strzelili natomiast w niespełna dwie minuty Daniel Krzempek i Radosław Kanach. Grano dwa razy po 30 minut.
* * * * * *

Cracovia - Cracovia (CLJ) 5:2 (3:2)

Bramki: Piątek 5, 33, 38, Steblecki 22, Szczepaniak 30 - Krzempek 17, Kanach 18.
Cracovia: Wilk, Malarczyk, Wójcicki, Steblecki, Szczepaniak, Deja, Drewniak, Pestka, Helik, Piątek.
Cracovia (CLJ): Sendorek, Kajpust, Kruppa, Kanach, Dudek, Pająk, Supryn, Przybycień, Ochman, Kubasiak, Wiśniewski.