Krzysztof Piątek i Suso zapewnili zwycięstwo AC Milanowi! Zespół Gattuso wciąż w grze o Ligę Mistrzów [WIDEO]

Marco Canoniero/Shutterstock
AC Milan wygrał z Frosinone 2:0 w przedostatniej kolejce Serie A. Jedną z bramek zdobył Krzysztof Piątek.
W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy żadnych bramek, a widowisko nie porywało. Najlepszą okazję miał Bakayoko w 29 minucie, ale jego strzał minimalnie minął słupek.
Dużo ciekawiej było po przerwie. Już na początku Fabio Borini miał dwie doskonałe szanse, ale najpierw przeniósł piłkę nad poprzeczką, a potem nie trafił głową do pustej bramki.
W 49 minucie tymczasem to goście mogli wyjść na prowadzenie. Donnarumma obronił strzał Ciano z rzutu karnego.
Gospodarze w końcu objęli prowadzenie. W 57 minucie wynik spotkania otworzył Krzysztof Piątek. Chwilę później mieliśmy 2:0. Kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Suso.
Krzysztof Piątek opuścił boisko w 81 minucie meczu.
Wygrana oznacza, że zespół Gennaro Gattuso wciąż jest w grze o Ligę Mistrzów. Milan ma w tej chwili tyle samo punktów co Atalanta, ale ci mają jeszcze do rozegrania dzisiaj spotkanie z Juventusem.
Jakub Kreśliński19 May 2019 · 19:50