Krzysztof Piątek wszedł z ławki, ale nie był w stanie uchronić AC Milanu przed porażką. LM oddala się! [WIDEO]

bestino/Shutterstock
AC Milan przegrał z FC Torino 0:2 w 34 kolejce Serie A.
W pierwszej połowie byliśmy świadkami nudnego widowiska. Niewiele się działo pod jedną i drugą bramką. Najciekawszą sytuację miał Belotti w 37 minucie, kiedy otrzymał piłkę w polu karnym, ale uderzył wprost w Donnarummę.
Napastnik wpisał się natomiast na listę strzelców w 58 minucie, wykorzystując rzut karny.
W 69 minucie mieliśmy już 2:0. Fatalny w skutkach błąd popełnił Conti, który podał do Berenguera, a ten nie dał szans Donnarummie, uderzając z szesnastego metra koło słupka.
Nieco wcześniej na boisku pojawił się Krzysztof Piątek, który zmienił Lucasa Paquetę. Polak nie był w stanie jednak wiele zdziałać na boisku. Nasz zawodnik nie miał żadnej klarownej okazji do strzelenia gola.
Milan ostatecznie przegrał z Torino 0:2, które zrównało się punktami z zespołem Gennaro Gattuso - oba mają po 56 punktów. "Rossoneri" zajmują w tej chwili dopiero szóste miejsce w Serie A.
Jakub Kreśliński28 Apr 2019 · 22:25