Krzysztof Piątek wszedł z ławki, ale nie strzelił gola. Polak miał ogromnego pecha [WIDEO]

ph.FAB / Shutterstock.com
AC Milan pokonał Brescię Calcio 1:0 (1:0) w drugiej kolejce Serie A. Krzysztof Piątek rozpoczął ten mecz na ławce.
Nieobecność Polaka w wyjściowym składzie gospodarzy wywołała przed spotkaniem spore zaskoczenie. Jego miejsce w ataku AC Milanu zajął Andre Silva, którego włoskie media przez całe okno transferowe przedstawiało jako zawodnika znajdującego się na wylocie z klubu.
Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy. Już w 12. minucie do siatki gości trafił Hakan Calhanoglu, który strzałem głową wykorzystał dośrodkowanie Suso.
Był to jeden z dwóch celnych strzałów zawodników AC Milanu przed przerwą. W pierwszych 45 minutach kolejne gole już nie padły.
Krzysztof Piątek pojawił się na boisku w 61. minucie, gdy zmienił Andre Silvę. Polak został bardzo ciepło przywitany przez kibiców, a na trybunach rozbrzmiała przyśpiewka na cześć "Il Pistolero".
Polak w końcowych minutach miał trzy znakomite okazje do strzelenia gola. Trzykrotnie jednak na jego drodze stanął bramkarz rywali.
Najlepszą okazję miał w 90. minucie, ale piłka po jego strzale ostatecznie zatrzymała się na linii bramkowej.