Kuriozalna sytuacja w Serie A. Piłkarski cyrk, wciągnął kontuzjowanego piłkarza na boisko [WIDEO]

Screen/Twitter
Do kuriozalnego incydentu doszło w końcówce meczu Cagliari z Sassuolo w Serie A. Piłkarz gości wciągnął na murawę kontuzjowanego partnera z zespołu.
Beniaminek Serie A, Cagliari, przerwał serię trzech kolejnych meczów bez zwycięstwa i sięgnął po komplet punktów w spotkaniu z Sassuolo. Starcie to zakończyło się wynikiem 2:1.
Już w 7. minucie meczu bramkę dla gości zdobył Martin Erlić. Trafienie Chorwata nie wystarczyło Sassuolo do sięgnięcia po punkty. W końcówce starcia wydarzyło się coś niesamowitego.
W doliczonym czasie gry piłkarze Cagliari pokonali bramkarza gości aż dwukrotnie. Na 1:1 trafił Gianluca Lapadula. Pięć minut później triumf gospodarzom zapewnił Leonardo Pavoletti.
Chwilę wcześniej doszło do kuriozalnej sytuacji pod polem karnym Cagliari. Piłkarz Sassuolo, Nedim Bajrami, wpadł w bandę umieszczoną za jedną z bramek.
Jego partner z zespołu, Kristian Thorstvedt, widząc tę sytuację, złapał leżącego partnera za rękę i wciągnął go na boisko. W ten sposób norweski pomocnik gości chciał opóźnić rozpoczęcie gry, co nastąpiłoby za sprawą wejścia fizjoterapeutów na boisko.
Zachowanie Thorstvedta nie spodobało się sędziemu tego spotkania. Arbiter ukarał gracza Sassuolo żółtą kartką. Po chwili dwie bramki zdobyło Cagliari, które wygrało ten mecz 2:1.
Piotr Sidorowicz 12 Dec 2023 · 17:23
Źródło: Twitter