Kuriozalne zachowanie Richarlisona. Nagle napastnik Tottenhamu przestał cieszyć się z gola [WIDEO]

Kuriozalne zachowanie Richarlisona. Nagle napastnik przestał cieszyć się z gola [WIDEO]
Richarlison został bohaterem Tottenhamu w ostatniej kolejce Premier League. 26-latek zaskoczył swoim zachowaniem po zdobyciu bramki.
W sobotę londyńczycy odnieśli ważne zwycięstwo na własnym stadionie. Po wyrównanym meczu "Spurs" zdołali pokonać Everton 2:1.
Wynik tego meczu otworzył Richarlison. W 9. minucie reprezentant Brazylii wykorzystał podanie Brennana Johnsona i pokonał Jordana Pickforda.
Początkowo Richarlison w standardowy sposób cieszył się z gola, podskakując w geście triumfu. Nagle przerwał jednak celebrację i zaczął przepraszać za swoje trafienie.
Można było odnieść wrażenie, że Richarlison dopiero po chwili przypomniał sobie, przeciwko komu strzelił gola. Trafił on do siatki w rywalizacji z Evertonem, gdzie występował w latach 2018-2022. Z szacunku do swojej byłej drużyny przestał zatem cieszyć się z bramki.
W tym sezonie Richarlison wystąpił w 16 spotkaniach Tottenhamu. Zanotował w nich sześć goli i trzy asysty.
28 grudnia odbędzie się kolejny mecz "Spurs" w Premier League. Tym razem podopieczni Ange'a Postecoglou zagrają na wyjeździe z Brighton.
Adam Kłos24 Dec 2023 · 19:08
Źródło: Twitter