Kuriozalny gol w lidze francuskiej! Bramkarz kompletnie się zagapił [WIDEO]

screen z TV
Ekipa Lens wygrała 3:1 z Clermont Foot. Jedna z bramek padła w niecodziennych okolicznościach.
Wynik meczu niespodziewanie otworzyli goście. W 9. minucie do siatki trafił Elbasan Rashani.
Lens ruszyło do odrabiania strat. W 39. minucie Kevin Danso doprowadził do remisu. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Florian Sotoca.
Napastnik wykorzystał nieuwagę bramkarza Clermont. Ouparine Djoco wypuścił sobie piłkę, nie widząc, że za jego plecami czyha napastnik Lens. Ten przejął futbolówkę i z ostrego kąta posłał ją do bramki.
W drugiej połowie wynik spotkania ustalił Massadio Haidara. 90 minut w barwach gospodarzy rozegrał Przemysław Frankowski.
Piłkarze Lens cały mecz rozegrali w niebiesko-żółtych strojach. To oczywiście hołd dla Ukrainy, która od kilku tygodni broni się przed agresją rosyjskich wojsk.
Adam Kłos19 Mar 2022 · 19:08