Kuriozalny występ zawodnika Hannoveru. W cztery minuty strzelił gola i dostał dwie żółte kartki [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Jonathas zaliczył kuriozalny występ w meczu z Bayernem. W zaledwie 4 minuty zdołał strzelić gola i otrzymać 2 żółte kartki.
Hannover 96 przegrywał w przerwie 0:2. Dlatego też trener gości zdecydował się na wpuszczenie Jonathasa w 46. minucie.
Napastnik zaliczył bardzo dobry początek. Pięć minut po wejściu zdobył kontaktową bramkę po strzale z rzutu karnego.
Chwilę później otrzymał żółtą kartkę za swoje zachowanie wobec Svena Ulreicha. Nie minęła chwila, a wyleciał z boiska, gdyż dostał drugą żółtą kartkę.
Między jego golem a czerwoną kartką minęły zaledwie cztery minuty. Poniżej można zapoznać się z właściwym nagraniem:
Mateusz Jagniaciak04 May 2019 · 17:17
Źródło: własne/Twitter