La Liga: Deportivo przegrało, Tytoń na ławce

Espanyol Barcelona pokonał u siebie z Deportivo La Coruna 4:1 w pierwszym niedzielnym meczu 6. kolejki hiszpańskiej La Liga. Przemysław Tytoń całe spotkanie spędził wśród rezerwowych gości.
Gospodarze już na samym początku objęli prowadzenie. Dośrodkowanie z prawego skrzydła i Leo Baptistao z kilku metrów strzałem głową przy dalszym słupku pokonał golkipera rywali. W 22. minucie było już 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niefortunnie interweniował Alejandro Arribas, który skierował futbolówkę do własnej bramki.
Po przerwie przyjezdni strzelili kontaktowego gola, a na listę strzelców wpisał się Celso Borges. W 72. minucie miejscowi znów mieli dwa gole przewagi po trafieniu z rzutu karnego Gerarda Moreno. Ten sam zawodnik w ostatniej minucie przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.
Podopieczni Quique Sancheza Floresa zajmują 10. miejsce w tabeli z ośmioma punktami na koncie. W następnej kolejce zespół z Katalonii zagra na wyjeździe z Realem Madryt.
Natomiast zespół prowadzony przez Pepe Mela plasuje się na 18. pozycji ze zdobytymi czterema „oczkami”. Jego kolejnym rywalem będzie Getafe CF.