La Liga: Espanyol wygrał z Realem Sociedad

Christian Bertrand/Shutterstock
Espanyol Barcelona wygrał u siebie z Realem Sociedad San Sebastian 2:1 w pierwszym niedzielnym meczu 28. kolejki hiszpańskiej La Liga.
Do przerwy prowadzili goście po trafieniu Williana Jose tuż przed przerwą. Na początku drugiej połowy do remisu doprowadził Leo Baptistao. W 72. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Gerard Moreno, ale po chwili popisał się skuteczną dobitką, która dała jego drużynie zwycięstwo.
Po tej wygranej podopieczni Quique Sancheza Floresa zajmują 12. miejsce w tabeli z 35 punktami na koncie. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Realem Betis Sewilla.
Natomiast zespół prowadzony przez Eusebio Sacristana plasuje się na 13 pozycji z 33 „oczkami”. Jego kolejnym rywalem będzie Getafe CF.