La Liga: Malaga pokonała Deportivo

Hidalgismael, wikipedia
Malaga CF wygrał u siebie z Deportivo La Coruna 3:2 w pierwszym niedzielnym meczu 12. kolejki hiszpańskiej La Liga. To druga wygrana drużyny z La Rosaleda w tym sezonie.
Do przerwy był bramkowy remis. Dla gospodarzy trafił Roberto Rosales, a wyrównał Lucas Perez. Na starcie drugiej połowy na prowadzenie wyszli goście po strzale Fabiana Schara. Miejscowi szybko jednak zdołali odpowiedzieć za sprawą Chory’ego Castro. W końcówce zwycięską bramkę zdobył dla nich Borja Baston.
Drużyna z Andaluzji zajmuje 18. miejsce ze zdobytymi siedmioma punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Realem Madryt.
Natomiast zespół z Riazor plasuje się na 16. pozycji z 11 „oczkami” na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Athletic Bilbao.