La Liga. Remis w meczu Deportivo Alaves z SD Eibar

Remis w meczu Deportivo Alaves z SD Eibar
Kukxo91, wikipedia
Dwa gole zobaczyli kibice w sobotnich derbach Kraju Basków w 27. kolejce hiszpańskiej La Liga. Deportivo Alaves zremisował u siebie z SD Eibar 1:1.
Gospodarze wyszli na prowadzenie po kontrataku w 58. minucie. Jony dograł piłkę w pole karne, a Takashi Inui strzałem z ostrego kąta umieścił ją w siatce tuż przy bliższym słupku. W 71. minucie goście doprowadzili do remisu. Fabian Orellana zagrał futbolówkę na środek pola karnego, gdzie precyzyjny strzał oddał zupełnie niepilnowany Marc Cardona.
Podopieczni Abelardo zdobyli 41 punktów i zajmują piąte miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z SD Huesca. Natomiast zespół prowadzony przez Jose Mendilibara plasuje się na 10. pozycji z 35 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Real Valladolid.
Jakub Kreśliński09 Mar 2019 · 14:52