Ładny gol Lacazette'a nie wystarczył. Jedenasta porażka Arsenalu w tym sezonie Premier League [VIDEO]

arsenal.com
Zawodnicy Arsenalu przegrali na wyjeździe z Newcastle United 1:2 (1:1) w niedzielnym meczu 34. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Na St James' Park goście spotkania objęli prowadzenie już w 14. minucie. Wówczas Pierre-Emerick Aubameyang zagrał piłkę w pole karne, dopadł do niej Alexandre Lacazette, który oddał mocny strzał w górną siatkę bramki.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 29. minucie za sprawą trafienia Ayoze Pereza. Hiszpański napastnik wykorzystał dośrodkowanie DeAndre Yedlina i zdołał umieścić futbolówkę w siatce.
O zwycięstwie ekipy "Srok" przesądził w 68. minucie Matt Ritchie, który dzięki podaniu Ayoze Pereza pokonał Petra Cecha pewnym uderzeniem.
Podopieczni Arsene Wengera zajmują obecnie 6. miejsce w tabeli Premier League, natomiast zawodnicy Rafy Beniteza plasują się na 10. pozycji.