Łaguta: Jestem zadowolony z przebiegu całego sezonu

Daniel Makarewicz 
19 paź 2018 | 18:20 0
Łaguta: Jestem zadowolony z przebiegu całego sezonu
Źródło zdjęcia: Crash override83, wikipedia

- Przez cały sezon czułem się jednym z najszybszych zawodników na świecie - wyznał Artiom Łaguta w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Reprezentant Rosji po znakomitym finiszu na Motoarenie zagwarantował sobie miejsce w czołowej ósemce cyklu i pozostał w żużlowej elicie globu na przynajmniej kolejny rok.

- Wzięliśmy się za naukę i zyskaliśmy dobrą lekcję na przyszłość. W tej grze jesteśmy jednak po to, aby wygrać. Ten, kto jest drugi, to jest pierwszym przegranym - wyznał młodszy z braci.

- Jestem zadowolony z przebiegu całego sezonu. Miałem długą przerwę od Grand Prix, ale teraz już pokazałem, że jestem gotów do tego, by być tu dalej. Wyglądam na przyszłość z optymizmem. Mam wokół siebie bardzo dobrych ludzi - stwierdził Rosjanin, który w zamykającym sezon turnieju w Toruniu wygrał sześć z siedmiu biegów i zdobył aż dwadzieścia punktów.

- W paru poprzednich rundach mieliśmy trochę problemów ze znalezieniem najlepszej prędkości. Warunki torowe nie należały do moich ulubionych. Wypróbowaliśmy wszystkie nasze silniki. Zakończyliśmy sezon w Grand Prix w świetnym stylu i oczekujemy czegoś wyjątkowego również w przyszłym roku - podsumował Łaguta.

Źródło: asinfo.

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

TYLKO U NAS: Wpisz kod promocyjny 1000plus29pln, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN bez wpłaty (+ podwojenie wpłaty do 1000 PLN). Dodatkowo wygraj podwójny bilet na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!

Podczas rejestracji podaj kod 60plnmeczyki a na start otrzymasz darmowy zakład 50 PLN i punkty do wymiany na 10 PLN bez depozytu.

Do góry Czat News Tabela Strzelcy Dyskusja
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.