Lazio Rzym rozbiło beniaminka Serie A

Cineberg/Shutterstock
Lazio Rzym pokonało na wyjeździe Benevento Calcio 5:1 w pierwszym niedzielnym meczu 11. kolejki Serie A.
W pierwszej połowie spotkania na Stadio Ciro Vigorito przyjezdni zdobyli trzy bramki. Już w 5. minucie trafienie na swoje konto zapisał Bastos, kolejne trafienia dołożyli Ciro Immobile w 12. oraz Adam Marusić w 24. minucie.
Po zmianie stron gola kontaktowego strzelił Achraf Lazaar, który trafił do siatki rywali w 54. minucie. Następnie bramki zdobywali już tylko rzymianie - najpierw w 75. minucie Alberto Brignoliego pokonał Marco Parolo, a w 86. minucie Nani.
Podopieczni Simone Inzaghiego zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy, z kolei zespół Roberto De Zerbiego plasuje się na ostatniej, dwudziestej pozycji.