Lech Poznań przegrał w sparingu z AEK Larnaka

Dziurek/Shutterstock
Lech Poznań przegrał z cypryjską drużyną AEK Larnaka 1:3 (0:2) w trzecim meczu kontrolnym przed sezonem 2019/20. Była to pierwsza porażka "Kolejorza" w okresie przygotowawczym.
Dwubramkowe prowadzenie przeciwnikom zespołu z Wielkopolski zapewnił po niespełna kwadransie gry Macedończyk Iwan Triczkowski.
Cztery minuty przed końcem podwyższył Florian Taulemesse. Francuz w ostatniej minucie niefortunnie skierował także piłkę do własnej bramki, zmniejszając rozmiary porażki Lecha.
"Kolejorz" nowy sezon LOTTO Ekstraklasy rozpocznie 20 lipca wyjazdową konfrontacją z broniącym tytułu Piastem Gliwice.