Lech Poznań zagra w sobotę sparing z Tarnovią

Carte, wikipedia
Tarnovia Tarnowo Podgórne będzie rywalem Lecha Poznań w meczu towarzyskim, który odbędzie się w trakcie przerwy na mecze reprezentacji - poinformował oficjalny serwis siedmiokrotnych mistrzów Polski.
Spotkanie z czwartoligowcem zostało zaplanowane na sobotę 11 listopada. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 12:00.
Konfrontacja z Tarnovią to stała praktyka trenera Nenada Bjelicy, który przerwę w rozgrywkach ligowych wykorzystuje na organizację spotkań towarzyskich. We wrześniu poznaniacy grali z reprezentacją Polski do lat 21, a w październiku z Dinamo Brześć.
Mecz z drużyną trenera Marcina Kikuta będzie elementem przygotowań do starcia z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie z beniaminkiem LOTTO Ekstraklasy odbędzie się w sobotę 18 listopada o godz. 18:00.