Leeds United lepsze od Bristol City, grał Mateusz Klich

Marcin Kadziołka / shutterstock.com
Zawodnicy Leeds United pokonali na wyjeździe Bristol City 3:1 (1:0) w niedzielnym meczu pierwszej kolejki Championship.
Na Ashton Gate Stadium przyjezdni objęli prowadzenie w 26. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Pablo Hernandez, a przy jego trafieniu asystował Adam Forshaw.
W 57. minucie bramkę na 2:0 zdobył Patrick Bamford, który po podaniu Hernandeza pokonał golkipera rywali. 20 minut później trzecie trafienie na rzecz ekipy prowadzonej przez Lee Johnsona zanotował Jack Harrison.
Dla gospodarzy jedynego gola zdołał strzelić Andreas Weimann w 79. minucie.
Spotkanie w wyjściowej jedenastce ekipy "The Peacocks" rozpoczął Mateusz Klich, który przebywał na boisku do 76. minuty i został zastąpiony przez Heldera Costę. Z ławki rezerwowych Leeds United nie wstali z kolei bramkarz Kamil Miazek oraz Mateusz Bogusz.