Leeds United - Preston: Asysta Mateusza Klicha! Składy meczowe, wynik meczu, strzelcy

Leeds United wygrywa piąty mecz, Mateusz Klich zalicza asystę
leedsunited.com
Piłkarze Leeds United pokonali u siebie Preston North End FC 3:0 (1:0) w meczu 8. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Elland Road w podstawowym składzie "Pawi" wystąpił Mateusz Klich. Pomocnika reprezentacji Polski zastąpił dwie minuty przed końcem Adam Forshaw.
Prowadzenie trzykrotnym mistrzom Anglii zapewnił osiem minut przed przerwą Szkot Liam Cooper. Szesnaście minut przed końcem podwyższył Tyler Roberts. Walijczyk dziewięć minut później przypieczętował jeszcze okazały sukces, wykorzystując asystę Klicha.
Podopieczni Marcelo Bielsy dzięki piątej wygranej w sezonie umocnili się na czele tabeli i zachowali miano niepokonanych.