Leicester City zrobiło kolejny krok do Ligi Mistrzów. Drużyna Grosickiego bez szans

Kajsh, wikipedia
Leicester City zrobiło kolejny krok do awansu do następnej edycji Ligi Mistrzów. "Lisy" pokonały WBA 3:0.
Leicester załatwiło sprawę już w pierwszej połowie - wszystkie gole strzeliło na przestrzeni trzynastu minut. Do bramki trafiali Vardy, Evans i Iheanacho.
W kadrze meczowej WBA tradycyjnie zabrakło Kamila Grosickiego. Jego drużyna zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Do bezpiecznej pozycji traci aż dziewięć punktów.
Leicester z kolei jest trzecie. Ma cztery punkty przewagi nad Chelsea i West Hamem, które zajmują kolejne pozycje.
Marcin Karbowski22 Apr 2021 · 22:54