Lewandowski dalej imponuje formą po kontuzji! Strzela i asystuje, a Bayern wysoko wygrywa z Hoffenheim [VIDEO]

lev radin / Shutterstock.com
Bayern Monachium wygrał 5:2 z TSG 1899 Hoffenheim przed własną publicznością w dwudziestej kolejce Bundesligi.
Spotkanie zaczęło się zupełnie niespodziewanie od szybkich dwóch trafień gości. Najpierw w trzeciej minucie do bramki rywali trafił Uth, który dobił piłkę po obronionym rzucie karnym przez Ulreicha w wykonaniu Gnabry'ego. Wspomniany zawodnik wpisał się na listę strzelców dziewięć minut później i mieliśmy 2:0 dla Hoffenheim.
Sygnał do odrabiania strat dał Robert Lewandowski. Na bramkę uderzał Joshua Kimmich, a Polak lekko tracił piłkę, posyłając ją między nogami golkipera.
Cztery minuty później mistrz Niemiec doprowadził do wyrównania. Tym razem gola strzelił Jerome Boateng po zagraniu Arjena Robbena.
W 63 minucie Bawarczyków na prowadzenie wyprowadził po pięknym podaniu Roberta Lewandowskiego Kingley Coman.
Za moment Bawarczycy podwyższyli prowadzenie. Tym razem do bramki gości trafił Arturo Vidal.
W 90 minucie wysokie zwycięstwo Bayernu przypieczętował jeszcze Sandro Wagner.