Bayern przegrał na własnym boisku 1:4! Lewandowski zaliczył asystę! [VIDEO]

daykung / shutterstock.com
Bayern Monachium w ostatniej kolejce Bundesligi przegrał na własnym boisku VfB Stuttgart 1:4. Asystę przy trafieniu Tolisso zaliczył Robert Lewandowski.
Mecz zaczął się od niespodziewanej bramki zdobytej przez zespół gości. Świetnym rajdem popisał się Donis, który minął kilka zawodników, a akcję pewnym strzałem wykończył Ginczek. Była to 5. minuta spotkania.
Ekipa z Bawarii wyrównała stan spotkania 16 minut później. Wówczas w polu karnym pokazał się Robert Lewandowski, który ruletą chciał minąć bramkarz rywali. Polak był w tej sytuacji faulowany, ale sędzia puścił grę, a do piłki dopadł Tolisso i skierował piłkę do bramki.
W 42. minucie goście ponownie objęli prowadzenie. Tym razem na listę strzelców po szybkiej kontrze wpisał się Donis.
Początek drugiej połowy należał do gości, którzy w ciągu trzech minut dwukrotnie pokonali Ulreicha. Najpierw trzecią bramkę dla gości zdobył Akolo, a potem po raz drugi trafił Ginczek.
Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 1:4 dla VfB Stuttgart. Bayern ten sezon Bundesligi zakończył na pierwszym miejscu z 84 punktami na koncie. Ekipa ze Stuttgartu na finiszu rozgrywek uplasowała się na 7. pozycji.