Lewczuk nie gra, Bordeaux remisuje

mediapictures.pl/Shutterstock
Girondins Bordeaux zremisowało na wyjeździe z Angers SCO 2:2 (1:1) w niedzielnym spotkaniu 1. kolejki francuskiej Ligue 1.

Kibice zgromadzeni na Stade Jean-Bouin na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 11. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Angelo Fulgini. Goście zdołali wyrównać kwadrans później. Piłkę do siatki miejscowych skierował Younousse Sankhare.

Przyjezdni zyskali przewagę dopiero po zmianie stron. W 53. minucie Alexandre Mendy wykorzystał dogranie Malcoma i wyprowadził "Żyrondystów" na jednobramkowe prowadzenie.

Wynik rywalizacji ustalił Baptiste Guillaume, który trafił do siatki w 88. minucie gry.
W zespole Bordeaux nie zagrał Igor Lewczuk. Reprezentant Polski całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.