Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Lewy znów strzelił "Wilkom", ale już nie 5 [VIDEO]

27 lut 2016 | 17:40 11
Kiedy ostatnio w meczu Ligowym Bayern mierzył się z Wolfsburgiem, potyczka przeszła do historii dzięki pięciu bramkom Roberta Lewandowskiego, które Polak zdobył w dziewięć minut, w dodatku wchodząc z ławki rezerwowych. Tym razem aż tak dobrze nie było, ale polski napastnik i tak wpisał się na listę strzelców. Gorzej poszło Przemysławowi Tytoniowi, którego Stuttgart poniósł porażkę.

Lewandowski rozegrał cały wygrany 2:0 mecz 23. kolejki niemieckiej Bundesligi. Pierwszego gola na Volkswagen Arena kibice zobaczyli dopiero w 66. minucie. Wtedy to strzał "Lewego" z pola karnego został zablokowany przez obrońców, ale do spadającej piłki dopadł Kingsley Coman i płaskim uderzeniem pokonał bramkarza gospodarzy.

Niespełna dziesięć minut później Franck Ribery źle przyjął futbolówkę, ale dobiegł do niej polski snajper i bez wahania oddał strzał, który zaskoczył Casteelsa.

VfB Stuttgart z Przemysławem Tytoniem w bramce przegrał 1:2 z Hannoverem 96 Artura Sobiecha. Dublet w tym pojedynku zaliczył będący ostatnio w doskonałej dyspozycji Christian Schulz, który pokonywał polskiego bramkarza odpowiednio w 32. i 83. minucie meczu.

Sobiech natomiast pojawił się na murawie dopiero na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, zastępując Ivera Fossuma. To pierwsze w tym roku zwycięstwo Hannoveru.

Werder Brema podzielił się punktami z beniaminkiem z Darmstadt. Po zaciętym pojedynku padł wynik 2:2.

Również remisem zakończyło się sobotnie spotkanie w Hamburgu, gdzie HSV rywalizował z Ingolstadt.

***

VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 0:2 (0:0)

-3
Lewy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. W meczu z wilkami ocenił bym go niżej niż w tym z Juve (bez gola, ale pierwszy raz widziałem Lewego z takim parciem na odebranie piłki). Jasne, bramka strzelona i to piękna, ale Bayern, gra (w tym roku) "najbrzydszy 'foodball' w porównaniu do wielkich drużyn", a Bayern jest jedną z tych wielkich.
27 lut 2016 | 20:46
+3
Brawo Lewy!
27 lut 2016 | 20:39
+2
dziwię się że tytuł nie brzmi w stylu: "Lewy bez formy, strzelił 5 razy mniej bramek Wolfburgowi niż ostanio..." XD
27 lut 2016 | 19:54
+1
Dokladnie,brawo Lewy:-) I szkoda po raz drugi bledu sedziego liniowego,bo Lewy mialby juz 25bramek,dwie bramki w ciagu tygodnia mu sedziowie zabrali-ogorki ;-P
27 lut 2016 | 19:36
0
a gdzie oceny indywidualne ? jak Robek nie strzeli to odrazu jest najsłabszym zawodnikiem meczu
27 lut 2016 | 18:53