Liga australijska: Budziński wszedł z ławki rezerwowych

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Piłkarze Melbourne City przegrali przed własną publicznością z Melbourne Victory 1:2 (0:1) w piątkowym meczu 22. kolejki australijskiej ekstraklasy.
Na Melbourne Rectangular Stadium goście spotkania objęli prowadzenie w 12. minucie. Wówczas Kosta Barbarouses wykorzystał dośrodkowanie Besarta Berishy i pokonał golkipera rywali.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 54. minucie, kiedy Bruno Fornaroli pewnym uderzeniem zamienił rzut karny na gola.
Bramkę na wagę zwycięstwa Melbourne Victory zdobył w 62. minucie Leroy George.
Mecz na ławce rezerwowych Melbourne City rozpoczął Marcin Budziński. Polak pojawił się na placu gry w 68. minucie i zastąpił Daniela Arzaniego.
Podopieczni Warrena Joyce'a zajmują trzecie miejsce w tabeli australijskiej A-League, z kolei zawodnicy Kevina Muscata plasują się na czwartej pozycji.