LE: Villareal i Slavia Praga z kompletem punktów

Christian Bertrand / Shutterstock.com
Villarreal CF wygrał u siebie z FK Astana 3:1 (1:0) w meczu inauguracyjnej kolejki grupy A rozgrywek Ligi Europy.
Na Estadio de la Ceramica prowadzenie miejscowym zapewnił po szesnastu minutach gry Włoch Nicola Sansone. Wyrównał po zmianie stron efektownym uderzeniem głową Jurij Łogwinienko.
Trzy punkty "Submarinos" zapewnili w końcówce rezerwowi Cedric Bakambu, który popisał się kapitalną indywidualną akcją oraz Rosjanin Dienis Czeryszew.
W drugim spotkaniu tej grupy Slavia Praga pokonała przed własną publicznością Maccabi Tel Awiw 1:0 (1:0). Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył po dwunastu minutach gry strzałem głową z bliska Tomas Necid.
Ekipa ze stolicy Czech w następnej kolejce zagra w stolicy Kazachstanu. "Submarinos" natomiast pojadą do Izraela.