Liga Mistrzów: FC Astana ewentualnym rywalem Legii

FC Astana zremisowała przed własną publicznością ze Spartaksem Jurmała 1:1 (0:0) w rewanżowym meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem kazachskiego zespołu, który tym samym awansował do kolejnej fazy rozgrywek.

Kibice zgromadzeni na Astana Arena na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 59. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Patrick Twumasi. Goście doprowadzili do wyrównania w 72. minucie, gdy piłkę do siatki skierował Edgars Vardanjans.

Dzięki wygranej w pierwszym meczu piłkarze Astany awansowali do kolejnej rundy rozgrywek, w której zmierzą się ze zwycięzcą dwumeczu IFK Mariehamn - Legią Warszawa.