Ligowy debiut Gerrarda bez błysku. Tylko remis Rangersów

katatonia82 / shutterstock.com
Glasgow Rangers w pierwszej kolejce Scottish Premiership zremisowało na wyjeździe z Aberdeen FC 1:1. Był to ligowy debiut Stevena Gerrarda w roli trenera "The Gers".
Steven Gerrard w roli pierwszego szkoleniowca Glasgow Rangers zadebiutował w kwalifikacjach Ligi Europy z macedońskim FK Shkupi. Jego zespół wygrał 2:0. Gorzej poszło Anglikowi w lidze.
Glasgow Rangers tylko zremisowało w wyjazdowym meczu z Aberdeen FC 1:1. Podopieczni Stevena Gerrarda mieli jednak utrudnione zadanie, bo już od 12. minuty musieli radzić bez jednego zawodnika. Czerwoną kartkę otrzymał Alfredo Morelos.
Mimo gry w osłabieniu goście objęli prowadzenie w 30. minucie po golu Jamesa Taverniera. I byli bardzo blisko zdobycia kompletu punktów, bo zespół Aberdeen wyrównał dopiero w 93. minucie za sprawą Bruce'a Andersona.
Kamil Kaczmarek05 Aug 2018 · 17:27