Ligue 1: Nantes wygrało trzeci raz z rzędu

Manuel | MC, wikipedia
Racing Strasbourg uległ u siebie FC Nantes 1:2 (1:2) w drugim niedzielnym meczu siódmej kolejki francuskiej Ligue 1.
Stade de la Meinau prowadzenie gospodarzom zapewnił głową po dziesięciu minutach gry pochodzący z Wysp Zielonego Przylądka Nuno Miguel da Costa.
Zaledwie trzy minuty później wyrównał strzałem z pola karnego pod poprzeczkę Adrien Thomasson. Po kolejnych jedenastu minutach beniaminek już przegrywał, a stało to się za sprawą kapitalnego uderzenia z dystansu Leo Duboisa.
Po zmianie stron kibice nie oglądali już więcej bramek i zespół z Alzacji doznał w ten sposób czwartej porażki z rzędu, po której nadal jest przedostatni w klasyfikacji.
"Kanarki" z Bretanii natomiast po trzeciej kolejnej wygranej awansowali na piątą lokatę w tabeli. Na jej czele znajduje się niepokonane wciąż PSG.