Ligue 1: Saint Etienne podzieliło się punktami z Rennes

KevFB, wikipedia
Piłkarze AS Saint-Etienne zremisowali u siebie ze Stade Rennes 2:2 (1:1) w pierwszym niedzielnym meczu siódmej kolejki francuskiej Ligue 1.
Na Stade Geoffroy-Guichard dwukrotnie prowadzenie przyjezdnym zapewniali Benjamin Bourigeaud, który zaskoczył bramkarza efektownym lobem oraz Tunezyjczyk Wahbi Khazri, który osiem minut po zmianie stron wykorzystał rzut karny.
Miejscowi odpowiadali trafieniami Brazylijczyka Gabriela Silvy, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oraz Jonathana Bamby, który dwadzieścia minut przed końcem pewnie wykonał "jedenastkę".
"Zieloni" po drugim podziale punktów w tym sezonie są na czwartej pozycji w tabeli. Zespół z Bretanii natomiast zremisował już po raz trzeci i zajmuje w tym momencie piętnastą lokatę w klasyfikacji.
* * * * * *

AS Saint-Etienne - Stade Rennes 2:2 (1:1)

Bramki: Gabriel Silva 45+1, Jonathan Bamba 70-karny - Bourigeaud 41, Khazri 53-karny.

Czerwona kartka: Gabriel Silva (90+3, ASSE).