Lille OSC odrobiło straty i pokonało FC Nantes

Lena Serditova/Shutterstock
FC Nantes uległ u siebie Lille OSC 2:3 (0:0) w przedostatnim niedzielnym spotkaniu 30. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau dwubramkowe prowadzenie gospodarzom zapewnili w niespełna trzy minuty na początku drugiej połowy Valentin Eysseric, który wykorzystał rzut karny oraz Malijczyk Kalifa Coulibaly.
Goście odrobili jednak straty z nawiązką w niespełna dziesięć minut. Kontaktowe trafienie uzyskał Portugalczyk Rafael Leao, sześć minut później wyrównał po rzucie karnym Iworyjczyk Nicolas Pepe, a po kolejnej minucie losy konfrontacji rozstrzygnął z bliska Jonathan Bamba, któremu znakomicie zagrywał w polu karnym Pepe.
"Kanarki" doznały w ten sposób drugiej porażki z rzędu i pozostały na piętnastej lokacie w tabeli. "Les Dogues" natomiast po osiemnastym zwycięstwie w sezonie umocnili się na drugim miejscu w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński31 Mar 2019 · 19:03