Lindgren: Włożyłem dużo czasu i wysiłku w trening

9 mar 2016 | 12:11 0
Lindgren: Włożyłem dużo czasu i wysiłku w trening
Fredrik Lindgren w najbliższym sezonie będzie pełnić rolę pierwszego rezerwowego w cyklu Grand Prix. Swoją szansę na bycie kolejny rok stałym uczestnikiem zmagań o indywidualne mistrzostwo świata stracił jesienią w Rybniku.

Popularny "Fast Freddie" podczas zawodów Grand Prix Challenge zgromadził tylko jeden punkt mniej od Brytyjczyka Chris Harrisa, który oprócz Piotra Pawlickiego i Bartosza Zmarzlika jako trzeci wywalczył cenną przepustkę.

Lindgren indywidualne niepowodzenie zrekompensował sobie w Drużynowym Pucharze Świata, w którym z reprezentacją Szwecji wywalczył niespodziewanie w duńskim Vojens złoty medal. Do nowego sezonu przystępuje więc z nadzieją i optymizmem.

- To będzie miłe wkrótce zmienić otoczenie. Z siłowni na żużlowy tor. W październiku na spokojnie opracowałem już sobie plan działania i postawiłem cele na ten rok - ujawnił Lindgren na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

- Włożyłem dużo czasu i wysiłku w tym okresie poza sezonem, aby być przygotowany, jak tylko mogę najlepiej, zarówno pod względem kondycyjnym, jak i mojego sprzętu. Szczególnie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy trenowałem z większą intensywnością i pod ścisłą dietą - podkreślił lider Lokomotiwu Daugavpils.

- Wierzę, że to wszystko pomoże mi odnieść sukces w 2016 roku. Praca, pomysły i podjęte decyzje powinny poprawić moje umiejętności, więc nie mogę się doczekać, kiedy znów pojawię się na torze
- podsumował Lindgren. 
Źródło: asinfo.
Komentarze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking

Promocje bukmacherskie

Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja