Liverpool FC jeszcze raz pokonany! Fulham FC sensacyjnie wygrywa na Anfield [WIDEO]

Liverpool jeszcze raz pokonany! Fulham sensacyjnie wygrywa na Anfield [WIDEO]
Krzysztof Porebski / PressFocus
Liverpool uległ na własnym stadionie Fulham 0:1 w drugim niedzielnym meczu Premier League. “The Reds” ponieśli szóstą z rzędu porażkę na Anfield.
Podopieczni Juergena Kloppa dali się zaskoczyć beniaminkowi angielskiej ekstraklasy tuż przed przerwą. Po stracie piłki na skraju własnego pola karnego przez Mohameda Salaha równie mocnym, co precyzyjnym uderzeniem popisał się Mario Lemina.
Otwierające strefę spadkową Premier League Fulham nieoczekiwanie - i bez większych problemów - dowiozło korzystny wynik do końca spotkania.
Liverpoolowi nie pomógł obiecujący, pierwszy po powrocie do zdrowia występ od pierwszej minuty Diogo Joty.
Mistrzowie Anglii ponieśli dziewiątą ligową przegraną w tym sezonie i mogą dziś wieczorem spaść aż na ósme miejsce w tabeli.
W najbliższą środę Liverpool zagra w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z RB Lipsk.
Wojciech_Falenta 07 Mar 2021 · 16:56