Liverpool gromi, Manchester City również wygrywa w Pucharze Ligi. Dziewięć goli w meczu "The Reds" [WIDEO]

Michael Sedgwick/Focus Images/MB Media/PressFocus
Liverpool rozgromił na wyjeździe Lincoln City aż 7:2 w spotkaniu III rundy Carabao Cup. W innym środowym meczu Manchester City pokonał u siebie Bournemouth 2:1.
Grający w rezerwowym składzie mistrzowie Anglii urządzili sobie solidne strzelanie na stadionie zespołu występującego na poziomie League One (trzecia klasa rozgrywkowa).
Gole dla podopiecznych Juergena Kloppa zdobyli Xherdan Shaqiri, Takumi Minamino (dwa), Curtis Jones (dwa), Marko Grujić i Divock Origi. Ozdobę spotkania stanowiło bez wątpienia kapitalne uderzenie z rzutu wolnego Shaqiriego, który otworzył wynik meczu już w dziewiątej minucie gry.
Liverpool zagra w następnej rundzie rozgrywek u siebie z Arsenalem.
Tymczasem Manchester City potrzebował bramki Phila Fodena na kwadrans przed końcem spotkania, by rozprawić się na Etihad Stadium z występującym w tym sezonie w Championship Bournemouth.
Reprezentant Anglii zaliczył też wcześniej asystę przy trafieniu debiutującego w dorosłym futbolu, 17-letniego Liama Delapa. Zaledwie kilka minut później do wyrównania doprowadził jednak napastnik gości, Sam Surridge.
Podopieczni Pepa Guardioli zagrają w IV rundzie rozgrywek na wyjeździe z Burnley.
Wojciech_Falenta 24 Sep 2020 · 22:43
Źródło: Wojciech Falenta